2020. gada 15. maijs

Bibliotēkas darba kārtība no 18.maija.

Asūnes pagasta bibliotēkas

lietotāju apkalpošanas laiks

   no 18.maija un vasaras periodā.

PIRMDIENA - PIEKTDIENA

08:00 - 16:00


SESTDIENA, SVĒTDIENA - 
BRĪVS

             Asūnes pagasta bibliotēka no 18.maija atsāk lasītāju klātienes apkalpošanu. Bibliotēka atsāk darbu vasaras darba laikā. tomēr aicinām pievērst uzmanību tam, ka piesardzības nolūkos tiks ieviesti ierobežojumi, kas var mainīties atkarībā no situācijas.
  • Mīļo lasītāj! Ja gadījumā jūties slikti, ir paaugstināta temperatūra, klepus, iesnas, lūdzu, nenāc uz bibliotēku, sargā sevi un citus! Zvani un piesaki grāmatu pasūtījumu, vienosimies par tā saņemšanu drošā bezkontakta ceļā, ārpus bibliotēkas telpām.
  • Maksimālais lasītāju un datorlietotāju uzturēšanās laiks bibliotēkā - 30 minūtes.
  • Apmeklētāju skaits Asūnes bibliotēkas telpā - ierobežots (līdz 3 apmeklētājiem vienlaicīgi), ievērojot 2m distanci. Ja bibliotēku vienlaicīgi vēlēsies apmeklēt vairāk cilvēku, bibliotēkas darbinieks aicinās pārējos uzgaidīt ārpus bibliotēkas telpām.
  • Lasītāju apkalpošana notiks šādi: ienākot bibliotēkā, lasītājs nodod izlasītās grāmatas norādītajā vietā, to ievietošanai karantīnā. Pēc tam jādezinficē rokas un var doties lasītāju apkalpošanas zālē izvēlēties jaunu lasāmvielu, ievērojot divu metru distanci, pulcēšanās nav atļauta. Periodisko izdevumu lasīšana uz vietas nebūs iespējama.
  • Bibliotēkas datori paredzēti tikai noteiktu darbu veikšanai (e-pastu sūtīšana, sludinājumu caurlūkošana, rēķinu samaksa internetbankā, utml.), nevis izklaidei.
  • Bērnu bibliotēkas nodaļa pieejama tikai vajadzīgo grāmatu sameklēšanai, datori izklaidei nebūs pieejami. Rotaļlietas un atpūtas stūrītis nebūs pieejams.
  • Lai izvairītos no drūzmēšanās un liekas  uzkavēšanās bibliotēkā, ja iespējams, aicinu grāmatas rezervēt jau iepriekš caur e-pastu vai pa telefonu. Bibliotēkā joprojām nenotiks nekādi publiskie pasākumi.
  • Bibliotēka patur tiesības neapkalpot un lūgt atstāt bibliotēkas telpās apmeklētājus ar elpošanas ceļu slimību pazīmēm. Tāpat arī bibliotēka lūdz ievērot klepošanas un šķaudīšanas higiēnu, aizliekot priekšā elkoni.
          Lai pasargātu cits citu no inficēšanās, bibliotēka ievēros sanitārās drošības noteikumus. Notiks arī regulāra telpu,virsmu, inventāra un grāmatu dezinfekcija, kā arī regulāra telpu vēdināšana, atverot logus. Nodotās grāmatas tiks ievietotas karantīnā pirms atkārtotas ievietošanas fondā. pie ieejas bibliotēkā būs izvietoti roku dezinfekcijas līdzekļi apmeklētājiem.
         Aicinu sekot līdzi jaunumiem bibliotēkas emuārā http://asunesbiblioteka@blogspot.com
         Atbilstoši jaunajām sanitārā protokola prasībām var tikt izdarītas izmaiņas, par ko bibliotēkas lietotāji tiks informēti kā internetvidē, tā bibliotēkā uz vietas.


Image

www.km.gov.lv 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru